Вхідні двері зі склом або дзеркалом на замовлення в Києві

Вхідні двері зі склом або дзеркалом купити в Києві та області. Врізання замка різної складності. Доставка, заніс, демонтаж, встановлення. Гарантія від виробника.

Виготовлення вхідних дверей нестандартних розмірів зі склом або дзеркалом. У компанії Loft-dveri ви можете замовити будь-якої модифікації та конструкції вхідних дверей, без обмежень по висоті та ширині. Враховуються Ваші побажання по зовнішньому вигляду та вибором фурнітури. Вартість робіт обумовлюється і прописується в договорі.

Вхідні двері зі склом або дзеркалом під замовлення Київ. Компанія Loft-dveri пропонує повний комплекс послуг з доставкою та установкою на вхідні двері зі склом або дзеркалом, а також надає гарантії.

Бронедвері зі склом або дзеркалом – це прочні конструкції, що витримують великі навантаження.

Основна функція вхідних дверей – забезпечити безпеку приміщення, захистити його від холоду, протягів і шуму. Моделі представлені в нашому асортименті повністю справляються із завданням. Такі вхідні металеві двері відрізняються не тільки надійністю, але і стильним зовнішнім виглядом. Ви можете замовити бронедвері зі склом або дзеркалом за індивідуальним замовленням – це особливо актуально, якщо нестандартного розміру дверний проріз.

Вхідні двері може багато що сказати про переваги господаря квартири, тому до зовнішньої і внутрішньої обробки відносяться особливо ретельно. Сучасні технології виробництва дозволяють випускати мдф накладки на вхідні броньовані двері самих різних конфігурацій і величезної кількості кольорів. Такі накладки мають гарну стійкість до впливу атмосфери і характеризуються тривалим терміном експлуатації. Їх стійкість перевірена часом, вони порівняно недорогі і мають прекрасний дизайн.

Конструкція вхідних металевих дверей зі склом або дзеркалом

 • ➤Виготовлення будь-якого розміру двері !!!
 • ➤Рама складається з профільної труби 50 * 30 / притвор 50 * 50 / полотно 50 * 30
 • ➤Цілісний лист металу
 • ➤Петлі 2 шт на опорному підшипнику d 27 мм
 • ➤Ребра жорсткості, які забезпечують міцність двері і роблять стійкіше до злому
 • ➤Протизнімні штирі, що заходять в пази коробки, які роблять знімання дверного полотна з петель неможливим
 • ➤Для посилення ступеня захисту у вхідні двері врізаються два замки: верхній сейфовий і нижній під євро циліндр
 • ➤Заповнення полотна: мінеральна вата
 • ➤Обробка двері: MDF панелі з двох сторін по 16 мм (колір та візерунок по каталогу або за індивідуальним ескізом замовника)
 • ➤Ручка на розетті, броне накладка, бронь кільце, вічко, ущільнювач
 • ➤Ціна залежить від розміру скла або дзеркала (детальна консультація по телефону)
 • ➤Також є додаткова опція на вхідні металеві двері по бажанню замовника – поріг з нержавіючої суцільнозварної профільної труби: від 2000 грн

Оформити замовлення на виготовлення вхідних дверей зі склом або дзеркалом Ви можете по електронній пошті, viber, messenger. Також можна зателефонувати нашим менеджерам по телефону: 096-480-85-37, 093-007-85-93, 095-553-97-46

Час формування замовлення становить не більше двох тижнів.